3dab Levosert

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Levosert

Wkładka Levosert – online!

Wkładka domaciczna Levosert to idealna metoda zapobiegania ciąży dla kobiet, które mają do czynienia z nadmiernymi krwawieniami miesiączkowymi. Jest to długo działająca metoda antykoncepcji, która cechuje się bardzo wysoką skutecznością, ponieważ niemal w 100% chroni przed ciążą przez 5 lat!


Wkładka Levosert ma działanie nie tylko antykoncepcyjne, ale także stosowana jest podczas leczenia nadmiernych krwawień miesiączkowych. Zapobiega ona wzrostowi endometrium, zagęszcza śluz szyjkowy oraz u niektórych kobiet hamuje owulację.


Zakładanie wkładki Levosert jest bezpieczne i wiąże się jedynie z niewielkim dyskomfortem, jeśli zabieg wykonywany jest przez doświadczonego ginekologa. Wkładka domaciczna Levosert jest bardzo mała, a do macicy wprowadzana jest za pomocą cienkiej rurki.
Większość kobiet dobrze toleruje Levosert, jednak przed zabiegiem konieczne jest wyeliminowanie przeciwwskazań i przeprowadzenie badań ginekologicznych. 


Wkładka Levosert to coraz bardziej popularna metoda antykoncepcji, więcej o niej możesz dowiedzieć się podczas e-konsultacji na naszym portalu.

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0