e-Recepta online 20 zł

Recepta w 5 minut 24/7 najtaniej

Tabletka po Warszawa

Oferujemy recepty online w promocyjnej cenie 20 zł. Jednak oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo. Oferujemy najniższa cenę na konsultację z lekarzem z wystawieniem e-recepty online.

 

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty na usługę e-konsultacji.

Nasi pacjenci chwalą sobie jakość naszych konsultacji i szybkość działania. Czy jest to sytuacja awaryjna, przedłużenie recepty czy po prostu chęć szybkiego kontaktu z lekarzem bez wychodzenia z domu.

 

Po otrzymaniu recepty możesz wykupić lek w najbliższej aptece.

E-recepta na tabletkę po

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację ginekologiczną online, podczas której otrzymasz e-receptę na antykoncepcję awaryjną, jeśli nie występują ku temu żadne przeciwwskazania. Podczas konsultacji ginekologicznej upewniamy się, że lek nie wywoła w przypadku pacjentki niebezpiecznych efektów ubocznych.

 

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentek, dlatego lek przepisywany jest po odbytej konsultacji ginekologicznej i po ewentualnym dodatkowym wywiadzie medycznym – jeśli będzie on konieczny. 

Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów do każdego przypadku podchodzi z bardzo dużą rzetelnością i uważnością, dlatego konsultacja lekarska online odbyta za pośrednictwem naszego portalu jest w pełni bezpieczna, a wystawiane e-recepty, między innymi na tabletkę po, są w pełni uzasadnione.

 

Konsultacja lekarska z e-receptą na tabletkę po to błyskawiczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz e-receptę w ciągu 5 minut na swój telefon nawet w kryzysowej sytuacji.