Przedłużenie recepty na przewlekłą terapię

Możesz zrobić to online.

box left 2

Osoby cierpiące na choroby przewlekłe, które są stabilne zdrowotnie, muszą przyjmować ciągle jeden lek. Wiąże się to z koniecznością regularnego przedłużania recepty. Bardzo często wymaga to długiego oczekiwania w kolejkach, ale dzięki naszemu portalowi możliwe jest przedłużenie recepty bez wychodzenia z domu!


Wystarczy, że wybierzecie odpowiednią konsultację, wypełnicie formularz, dokonacie płatności, a recepta na Wasz lek znajdzie się w Waszym telefonie w ciągu 15 minut!


Podczas konsultacji należy udostępnić lekarzowi potrzebne dane i uzupełnić formularz zdrowotny, następnie lekarz oceni zasadność zażywania danego leku i wystawi receptę.
Przedłużenie tabletek antykoncepcyjnych jest także możliwe w takiej formie – nie musicie już martwić się, że nie macie dostępu do lekarza czy jesteście w sytuacji kryzysowej. Możecie otrzymać przedłużenie tabletek antykoncepcyjnych bez wychodzenia z domu i bez stresu za pośrednictwem naszego portalu.


Przedłużanie recepty nigdy wcześniej nie było tak proste, wygodne i szybkie!


Przedłużenie recepty bez konieczności wyjścia z domu

Podczas terapii chorób przewlekłych oraz podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych konieczne jest przedłużenie recepty. Bardzo często wiąże się to z koniecznością systematycznych wizyt w przychodniach. Jednak kiedy tradycyjna wizyta jest niemożliwa, a pacjent lub pacjentka musi mieć przedłużoną receptę na lek stosowany w leczeniu choroby przewlekłej lub konieczne jest przedłużenie tabletek antykoncepcyjnych, to świetnym rozwiązaniem jest konsultacja lekarska online. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

Podczas konsultacji można otrzymać przedłużenie recepty bez konieczności wychodzenia z domu. To bardzo łatwe i w pełni bezpieczne rozwiązanie. Przedłużenie recepty w tradycyjnych warunkach wiąże się często z długim czekaniem w kolejkach jedynie po to, by otrzymać receptę. W naszej zdalnej przychodni konsultacja lekarska online odbywa się od ręki, a przedłużenie recepty lub przedłużenie tabletek antykoncepcyjnych jest niezwykle proste. Już w ciągu dwóch godzin od konsultacji, e-recepta będzie dostępna na Twoim telefonie! 
Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0