Teleporada lekarska

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

box left 2

Konsultacja lekarska online to bezpieczne rozwiązanie, kiedy masz utrudniony dostęp do lekarza czy jesteś w sytuacji awaryjnej i potrzebujesz błyskawicznej porady lekarskiej.

 

Podczas takiej konsultacji możesz otrzymać w razie potrzeby E-Receptę. Wszystko to bez wychodzenia z domu i bez czekania w niekończących się kolejkach.

 

Aby otrzymać poradę online oraz elektroniczną receptę, należy wybrać usługę spośród dostępnych e-konsultacji, wypełnić formularz zakupu, dokonać płatności oraz opisać swoje objawy i problemy. Jeśli lekarz będzie potrzebował dokładniejszych informacji, skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

 

Następnie otrzymasz drogą elektroniczną zalecenia i poradę lekarską oraz E-receptę.


Gwarantujemy profesjonalną obsługę lekarską, bezpieczeństwo i dyskrecję, a E-Recepty otrzymasz błyskawicznie bez wychodzenia z domu.

Teleporada lekarska – zwolnienia bez wychodzenia z domu

Obecnie elektroniczne zwolnienia można otrzymać nie tylko po osobistej wizycie w przychodni. Konsultacje lekarskie online także dają możliwość wystawienia zwolnienia, jeśli zachodzi taka potrzeba. Jest to szczególnie przydatne, kiedy osobista wizyta w przychodni jest niemożliwa, kontakt z lekarzem jest utrudniony, a pacjent pilnie potrzebuje elektroniczne zwolnienie. Taką zdalną konsultację lekarską można odbyć z każdego miejsca. 

 

Nie jest więc konieczne wychodzenie z domu i tłoczenie się w niekończących się kolejkach.

Elektroniczne zwolnienia są bardzo dużym ułatwieniem dla pracowników, którzy nie muszą już osobiście zanosić pisemnego zwolnienia do miejsca pracy. Takie kontakty osób chorych czy z osłabioną odpornością z innymi są absolutnie niewskazane, dlatego elektroniczne zwolnienia są doskonałym rozwiązaniem, które niweluje takie sytuacje.

 

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację lekarską online, po której błyskawicznie otrzymasz elektroniczne zwolnienia, a także profesjonalne zalecenia lekarskie.