Konsultacja lekarska online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

box left 2

Konsultacja lekarska online to bezpieczne rozwiązanie, kiedy masz utrudniony dostęp do lekarza czy jesteś w sytuacji awaryjnej i potrzebujesz błyskawicznej porady lekarskiej.

 

Podczas takiej konsultacji możesz otrzymać w razie potrzeby E-Receptę. Wszystko to bez wychodzenia z domu i bez czekania w niekończących się kolejkach.

 

Aby otrzymać poradę online oraz elektroniczną receptę, należy wybrać usługę spośród dostępnych e-konsultacji, wypełnić formularz zakupu, dokonać płatności oraz opisać swoje objawy i problemy. Jeśli lekarz będzie potrzebował dokładniejszych informacji, skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

 

Następnie otrzymasz drogą elektroniczną zalecenia i poradę lekarską oraz E-receptę.


Gwarantujemy profesjonalną obsługę lekarską, bezpieczeństwo i dyskrecję, a E-Recepty otrzymasz błyskawicznie bez wychodzenia z domu.

Teleporada lekarska – zwolnienia bez wychodzenia z domu

Obecnie elektroniczne zwolnienia można otrzymać nie tylko po osobistej wizycie w przychodni. Konsultacje lekarskie online także dają możliwość wystawienia zwolnienia, jeśli zachodzi taka potrzeba. Jest to szczególnie przydatne, kiedy osobista wizyta w przychodni jest niemożliwa, kontakt z lekarzem jest utrudniony, a pacjent pilnie potrzebuje elektroniczne zwolnienie. Taką zdalną konsultację lekarską można odbyć z każdego miejsca. 

 

Nie jest więc konieczne wychodzenie z domu i tłoczenie się w niekończących się kolejkach.

Elektroniczne zwolnienia są bardzo dużym ułatwieniem dla pracowników, którzy nie muszą już osobiście zanosić pisemnego zwolnienia do miejsca pracy. Takie kontakty osób chorych czy z osłabioną odpornością z innymi są absolutnie niewskazane, dlatego elektroniczne zwolnienia są doskonałym rozwiązaniem, które niweluje takie sytuacje.

 

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację lekarską online, po której błyskawicznie otrzymasz elektroniczne zwolnienia, a także profesjonalne zalecenia lekarskie.


Aby umówić się na wizytę u lekarza przez Internet, należy podać kilka podstawowych informacji o sobie. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, wykonaj poniższe proste kroki: Dowiedz się, jakiego rodzaju opieki medycznej potrzebujesz. Potrzeby w zakresie opieki medycznej różnią się w zależności od wieku, płci, stanu zdrowia i innych czynników. Więcej informacji o tym, jak znaleźć lekarza przyjmującego przez Internet, można znaleźć w części Jak uzyskać poradę lekarską przez Internet.

 

Poznaj swój stan zdrowia i jego objawy

Jeżeli nie jesteś pewien swojego stanu zdrowia i jego objawów, lepiej zrezygnuj z konsultacji lekarskiej. Ludzie często nie czują się niezdrowo, ponieważ nie wiedzą, że mają jakąś dolegliwość. Może to być objaw innego schorzenia lub czynnik związany ze stylem życia. Na przykład, migreny mogą występować, gdy jesteś zestresowany w pracy. Wielu objawom można zapobiegać, zmieniając styl życia i stosując leczenie. Znajomość swojego stanu zdrowia i jego objawów pomoże w znalezieniu najlepszego leczenia w danej sytuacji.

 

Porozmawiaj z lekarzem o swoim stanie zdrowia i objawach

Jeśli cierpisz na jakąś chorobę, to rozmawiając o niej z lekarzem, masz większe szanse na zrozumienie jej znaczenia. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy lekarz już wcześniej leczył daną chorobę. Można zadawać lekarzowi pytania dotyczące swojej sytuacji i tego, jak może pomóc. Można także zadawać pytania dotyczące sposobu funkcjonowania lekarza. Na przykład lekarz może zapytać, jakie leki pacjent przyjmuje obecnie i jakie inne leki przyjmował w przeszłości. Można też pytać o różne choroby, które nas interesują. Otwartość i szczerość w rozmowie z lekarzem pomoże Ci w pełni wykorzystać wizytę u lekarza.

 

Zamów poradę lekarską online

Nasz lekarz dostępny jest 7 dni w tygodniu. Po zakończeniu porady lekarskiej online  otrzymasz recepty na leki, badania krwi i inne testy. Przeczytanie i zrozumienie wyników badań lub leczenia może wymagać konsultacji z lekarzem. W takim przypadku zachowaj receptę wraz z konsultacją lekarską, aby móc skonsultować się w tej sprawie z lekarzem. Będąc na wizycie lekarskiej, możesz także zapytać lekarza, czy może zamówić poradę lekarską przez Internet. Może to pomóc w uzyskaniu porady lekarskiej i wyników w ciągu kilku dni.

Internetowa porada medyczna to świetny sposób na uzyskanie porady lekarskiej bez konieczności siedzenia godzinami w poczekalni. A dzięki poradom lekarskich online nie musisz nawet wychodzić z domu, aby uzyskać poradę medyczną. Pamiętaj jednak, że przed skorzystaniem z porady online musisz znać swój stan zdrowia i jego objawy, wiedzieć, jakie leczenie jest Ci potrzebne i jak je uzyskać. Te informacje pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję, jeśli chodzi o skorzystanie z porady lekarskiej online.

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0