Ellaone online

Uzyskaj receptę.

tabletka dzień po

Jedną z dwóch skutecznych metod antykoncepcji, znanych jako tabletka “po”, jest lek Ellaone. Online możesz odbyć konsultację, która umożliwi Ci zdobycie recepty na realizację tego leku. Ellaone działa nawet do 5 dni po odbyciu stosunku, ale największą skuteczność, sięgającą 99% ma do 24 godzin po stosunku. Jeśli więc podejrzewasz, że podczas ostatniego stosunku, mogło dojść do zapłodnienia, nie zwlekaj i otrzymaj receptę na lek Ellaone online!

 

Aby otrzymać E-Receptę na lek Ellaone online, uzupełnij formularz i dokonaj płatności. Następnie odbędziesz konsultację ginekologiczną online, by upewnić się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do zażycia leku.

 

Skuteczność tabletki Ellaone może być obniżona poprzez zażywanie innych leków antykoncepcyjnych oraz jak każdy lek, może powodować działania niepożądane, które opisane są w ulotce dołączonej do leku.

 

E-Receptę na lek Ellaone online w przeciągu zaledwie 15 minut na swój telefon może otrzymać każda pełnoletnia kobieta, u której nie występują przeciwwskazania do użycia leku.

E-recepta na lek ellaOne online

W przypadku podejrzenia zapłodnienia po ostatnim stosunku, ważna jest szybkość działania, ponieważ skuteczność, jaką cechuje się lek Ellaone, wraz z upływem czasu maleje. Nie zawsze pacjentki mają możliwość odbycia osobistej konsultacji ginekologicznej w celu otrzymania recepty na lek Ellaone, dlatego idealnym rozwiązaniem kryzysowej sytuacji jest odbycie zdalnej konsultacji.

 

Podczas niej możliwe jest otrzymanie recepty na lek Ellaone online – w bardzo szybkim czasie, na swój telefon.

Taka konsultacja ginekologiczna jest w pełni bezpieczna i skuteczna. Lekarz specjalista upewni się, czy w danym przypadku nie występują żadne przeciwwskazania do przepisania recepty na lek Ellaone online.

To także rozwiązanie, które gwarantuje komfort i dyskrecję. Sama konsultacja ginekologiczna online może odbyć się z każdego miejsca – wystarczy dostęp do internetu. Receptę na lek Ellaone online mogą otrzymać wyłącznie pełnoletnie pacjentki, jeśli nie występują ku temu żadne przeciwwskazania. Po otrzymaniu e-recepty, można zrealizować ją w dowolnej aptece.