konsultacja online

Jak zamówić leki na receptę online?

Długie kolejki do gabinetu lekarskiego to częsty widok, dobrze znany zwłaszcza osobom, które cierpią na choroby przewlekłe lub korzystają z antykoncepcji hormonalnej, dostępnej wyłącznie na receptę. Konieczność regularnych wizyt u lekarza generuje koszty, pochłania czas i energię. Istnieje jednak alternatywa, a są nią leki online. Zamiast po raz kolejny wybierać się do pobliskiej przychodni lub specjalistycznego gabinetu, można usiąść w wygodnym fotelu i uzyskać niezbędną receptę w kilka chwil, przez internet. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Leki online – dla kogo?

Jeśli choroba została już zdiagnozowana, a celem regularnych wizyt w gabinecie lekarskim jest wystawienie kolejnej recepty, warto zaoszczędzić czas i skorzystać z usług przychodni telemedycznej. To rozwiązanie nie tylko dla osób, które cierpią na choroby przewlekłe, takie jak nadciśnienie lub cukrzyca. Leki online mogą zamawiać także pacjenci ze schorzeniami uważanymi za wstydliwe, np. z grzybicą lub zaburzeniami erekcji. W ten sposób unikną stresu i zażenowania, które w takich przypadkach często towarzyszą standardowej wizycie lekarskiej. Leki online to wygodna opcja także dla kobiet, które przyjmują tabletki antykoncepcyjne lub potrzebują antykoncepcji awaryjnej, zwłaszcza wtedy, gdy od gabinetu specjalisty dzieli je znaczna odległość. Z e-recept powinny również korzystać osoby z obniżoną odpornością, które wizytę w przychodni mogą przypłacić kolejną infekcją.

E-recepta online tanio tutaj wykupisz konsultację lekarską online.

E-recepta 24/7
na Twój wybrany lek
czas realizacji: do 5 minut 

W cenie konsultacja z lekarzem. 100% online na twój telefon.
Antykoncepcja awaryjna, przedłużenie recepty i inne.
cena: 69 PLN 39 PLN
ZAMÓW
Lekarz jest teraz Online!

Wybierz co potrzebujesz: Konsultacja lekarska / internista | Konsultacja ginekologiczna | Recepty na telefon | Przedłużenie recepty

Tanie leki online – jak je kupić?

Uzyskanie e-recepty jest niezwykle proste. Aby ją otrzymać należy wykupić konsultację online i wypełnić kwestionariusz, dotyczący stanu zdrowia. Koszt internetowej konsultacji ze specjalistą jest zwykle dużo niższy niż w przypadku standardowej wizyty w gabinecie. Po wypełnieniu zawierającego wywiad zdrowotny formularza i braku jakichkolwiek przeciwwskazań, recepta na leki online zostanie wysłana przez przychodnię online do pacjenta w wiadomości mailowej. Można ją zrealizować w dowolnej aptece. Wystarczy podać farmaceucie swój PESEL oraz widoczny na recepcie kod. Czy można zamówić tanie leki online i otrzymać je pod wskazany adres? Co prawda, w Polsce obowiązuje konieczność osobistego odbioru leków na receptę. Wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne. Przepisy mają wkrótce się zmienić, jednak już dziś możesz upoważnić pracowników przychodni telemedycznej do odbioru swoich leków. Zostaną one wówczas wysłane na adres pacjenta, po uwzględnieniu dodatkowych, związanych z wysyłką kosztów.

Kup leki online – wygodnie, szybko, bezpiecznie

Zamawianie leków na receptę online nie zajmuje wiele czasu i nie wymaga wychodzenia z domu. Jest wygodne, szybkie i bezpieczne. Mimo to wciąż nie cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Być może sytuacja już wkrótce ulegnie zmianie. Tymczasem Ty możesz już teraz zrezygnować ze stania w kolejkach i zdecydować się na bardziej komfortowy sposób uzyskiwania recepty. Kup leki online, korzystając z usług przychodni telemedycznej. Pamiętaj jednak, że w trosce o bezpieczeństwo swoich pacjentów, lekarz może nie zgodzić się na wystawienie e-recepty. Dzieje się tak wówczas, gdy istnieją przeciwwskazania do zażycia danego leku lub nie ma wskazań do jego przyjęcia. Jeśli regularnie przyjmujesz antykoncepcję hormonalną, kup leki online, lecz nie rezygnuj z okresowych badań u ginekologa. W przypadku wątpliwości lub niepełnego wywiadu zdrowotnego niezbędny może okazać się mailowy lub telefoniczny kontakt z pacjentem. Warto pamiętać, że recepty na leki online nie tylko sprzyjają komfortowi pacjentów, ale usprawniają też pracę stacjonarnych placówek medycznych.

Zobacz także:Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0