Konsultacja internistyczna

Teleporada bez wychodzenia z domu

Mierzenie ciśnienia

Jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której potrzebujesz teleporady lekarskiej i konieczna jest konsultacja internisty, to możesz skorzystać z naszej konsultacji internistycznej online. Nie musisz umawiać się na wizytę, wychodzić z domu i czekać w kolejce po poradę.

 

Wystarczy, że spośród naszych usług zostanie wybrana przez Ciebie konsultacja internisty. Aby otrzymać poradę i odbyć konsultację internistyczną, wypełnij formularz zakupu, dokonaj płatności i scharakteryzuj swój problem i objawy.

 

Następnie, jeśli to konieczne, lekarz skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby zadać dodatkowe pytania czy też przeprowadzić wywiad zdrowotny. Konsultacja internisty skutkuje przesłaniem porady oraz zaleceń lekarskich oraz, jeśli jest taka potrzeba, przesłaniem E-Recepty na telefon.

 

Konsultacja internistyczna online to w pełni bezpieczna i rzetelna porada lekarska, której możesz zasięgnąć w każdej sytuacji poprzez kontakt elektroniczny.

Konsultacja internistyczna bez wychodzenia z domu

Bardzo często osobista wizyta w przychodni jest utrudniona, a pacjent potrzebuje pilnej konsultacji lekarskiej. Niekończące się kolejki i odległe terminy stanowią dużą przeszkodę dla osobistej wizyty u lekarza. Czasami jednak nie można zwlekać i w takiej sytuacji konsultacja internistyczna online jest doskonałym rozwiązaniem. Zdalna konsultacja internisty to wyjątkowa możliwość odbycia konsultacji lekarskiej w pilnych i kryzysowych sytuacjach, kiedy osobisty kontakt nie jest możliwy. 

To także możliwość otrzymania e-recepty czy elektronicznego zwolnienia bez konieczności wychodzenia z domu i narażania się na kontakt z innymi chorymi. Konsultacja internistyczna online gwarantuje jednocześnie profesjonalną poradę lekarską oraz indywidualne podejście do pacjenta. To bezpieczne rozwiązanie, które zapewnia komfort oraz dyskrecję. Konsultacja internisty odbyta za pośrednictwem naszego portalu to błyskawiczna okazja do otrzymania rzetelnej porady lekarskiej.