Lek Escapelle online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

tabletka dzień po

Lek Escapelle jest jednym z dwóch rodzajów antykoncepcji postkoitalnej w Polsce, czyli ogólnie znanej tabletki “po”. Jest on jedyną metodą zabezpieczenia się przed nieplanowaną ciążą, działającą po odbyciu stosunku, która zapewnia skuteczność. Jeśli więc masz podejrzenia, że podczas stosunku mogło dojść do zapłodnienia, lek Escapelle jest metodą awaryjną. Jego skuteczność to ok. 99% w ciągu pierwszych 24 godzin po stosunku, a jego skuteczność z czasem maleje. Lek Escapelle powinien zostać użyty maksymalnie po 72 godzinach od stosunku.


Lek Escapelle dostępny jest jedynie na receptę. Dzięki naszym usługom, możecie otrzymać na niego E-Receptę na telefon. Receptę na lek Escapelle może otrzymać każda pełnoletnia kobieta, jeśli nie istnieją żadne przeciwwskazania.


Pamiętaj, że lek Escapelle może wywoływać działania niepożądane, które znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania.


Po konsultacji online, możesz otrzymać E-receptę na lek Escapelle w przeciągu 15 minut na swój telefon.

E-recepta na lek Escapelle

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację ginekologiczną online, podczas której otrzymasz e-receptę na lek Escapelle, jeśli nie występują ku temu żadne przeciwwskazania. Podczas konsultacji ginekologicznej upewniamy się, że lek Escapelle nie wywoła w przypadku pacjentki niebezpiecznych efektów ubocznych.

 

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentek, dlatego lek Escapelle przepisywany jest po odbytej konsultacji ginekologicznej i po ewentualnym dodatkowym wywiadzie medycznym – jeśli będzie on konieczny. 

Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów do każdego przypadku podchodzi z bardzo dużą rzetelnością i uważnością, dlatego konsultacja lekarska online odbyta za pośrednictwem naszego portalu jest w pełni bezpieczna, a wystawiane e-recepty, między innymi na lek Escapelle, są w pełni uzasadnione.

 

Konsultacja lekarska z e-receptą na lek Escapelle to błyskawiczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz e-receptę w ciągu dwóch godzin na swój telefon nawet w kryzysowej sytuacji.

box left 3

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo ważna jest e-recepta?

Z zasady E-Recepta ważna jest przez 30 dni od daty wystawienia, po tym terminie jej realizacja jest już niemożliwa.


E-Recepta na niektóre leki ma z góry określony termin ważności. Tak jest między innymi w przypadku antybiotyków - w tym wypadku E-Recepta ważna jest tylko 7 dni. Po ich upływie wykupienie E-Recepty na antybiotyk staje się niemożliwe.


Jeśli dany lek wypisany jest w większej ilości, a kupujecie go “ratami”, to musicie dokonywać zakupu w tej samej aptece. Pamiętajcie - czas na wykupienie E-Recepty rozpoczyna się wraz z dniem jej wystawienia.

Czy escapelle jest na receptę

Tak lek Escapelle jest tylko na receptę.

Ile kosztuje Escapelle

Koszt leku Escapelle zależy od apteki, cena wacha się w granicach 40zł za opakowanie.

Escapelle ile utrzymuje się w organizmie

Lek escapelle utrzymuje się w organizmie przez około 24 godziny.

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0