Lek Escapelle online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

tabletka dzień po

Lek Escapelle jest jednym z dwóch rodzajów antykoncepcji postkoitalnej w Polsce, czyli ogólnie znanej tabletki “po”. Jest on jedyną metodą zabezpieczenia się przed nieplanowaną ciążą, działającą po odbyciu stosunku, która zapewnia skuteczność. Jeśli więc masz podejrzenia, że podczas stosunku mogło dojść do zapłodnienia, lek Escapelle jest metodą awaryjną. Jego skuteczność to ok. 99% w ciągu pierwszych 24 godzin po stosunku, a jego skuteczność z czasem maleje. Lek Escapelle powinien zostać użyty maksymalnie po 72 godzinach od stosunku.


Lek Escapelle dostępny jest jedynie na receptę. Dzięki naszym usługom, możecie otrzymać na niego E-Receptę na telefon. Receptę na lek Escapelle może otrzymać każda pełnoletnia kobieta, jeśli nie istnieją żadne przeciwwskazania.


Pamiętaj, że lek Escapelle może wywoływać działania niepożądane, które znajdziesz w ulotce dołączonej do opakowania.


Po konsultacji online, możesz otrzymać E-receptę na lek Escapelle w przeciągu 15 minut na swój telefon.

E-recepta na lek Escapelle

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację ginekologiczną online, podczas której otrzymasz e-receptę na lek Escapelle, jeśli nie występują ku temu żadne przeciwwskazania. Podczas konsultacji ginekologicznej upewniamy się, że lek Escapelle nie wywoła w przypadku pacjentki niebezpiecznych efektów ubocznych.

 

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentek, dlatego lek Escapelle przepisywany jest po odbytej konsultacji ginekologicznej i po ewentualnym dodatkowym wywiadzie medycznym – jeśli będzie on konieczny. 

Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów do każdego przypadku podchodzi z bardzo dużą rzetelnością i uważnością, dlatego konsultacja lekarska online odbyta za pośrednictwem naszego portalu jest w pełni bezpieczna, a wystawiane e-recepty, między innymi na lek Escapelle, są w pełni uzasadnione.

 

Konsultacja lekarska z e-receptą na lek Escapelle to błyskawiczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz e-receptę w ciągu dwóch godzin na swój telefon nawet w kryzysowej sytuacji.