Plastry antykoncepcyjne online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Plastry antykoncepcyjne na tle innych metod antykoncepcji hormonalnej wyróżnia wysoka skuteczność i prostota w stosowaniu. Sprawia to, że są one jedną z najbardziej nowoczesnych metod zapobiegania ciąży. Chętnie sięgają po nie kobiety żyjące bardzo aktywnie i plastry stają się coraz bardziej popularne. Receptę na plastry antykoncepcyjne online można także otrzymać w prosty i nowoczesny sposób.


Należy pamiętać, że plastry antykoncepcyjne przykleja się na czystą, pozbawioną włosów i suchą skórę (ramiona, pośladki, brzuch). Ich przyklejenie jest niezwykle łatwe, ponieważ wystarczy tylko przytrzymać je na skórze przez ok. 30 sekund suchą dłonią. Stosowanie plastra należy zacząć pierwszego dnia cyklu, po tygodniu zmienić na nowy, a po trzech tygodniach zrobić tydzień przerwy, podczas którego następuje krwawienie.


Ta metoda wymaga także dużej systematyczności, dlatego konieczne jest regularne otrzymywanie recepty. Receptę na plastry antykoncepcyjne online możecie otrzymać na naszym portalu po wykupieniu i odbyciu e-konsultacji ginekologicznej.

E-recepta na plastry antykoncepcyjne online

Plastry antykoncepcyjne są także dobrą alternatywą dla tabletek antykoncepcyjnych. Nie wymagają codziennego stosowania. Wystarczy zmieniać plaster raz w tygodniu. To bardzo wygodna forma antykoncepcji hormonalnej.  Recepta na plastry antykoncepcyjne online może być przepisana w formie e-recepty, którą można otrzymać po odbyciu konsultacji ginekologicznej. Konsultacje, które odbywają się za pośrednictwem naszego portalu zapewniają pacjentkom komfort i wygodę. Są szczególnie pomocne, gdy pacjentka pilnie potrzebuje receptę na plastry antykoncepcyjne online.
W naszej zdalnej przychodni nie trzeba czekać w kolejkach jak w przychodniach tradycyjnych. “Wizytę” lekarską można odbyć bez potrzeby wychodzenia z domu, a recepta na plastry antykoncepcyjne online będzie dostępna już w ciągu dwóch godzin! Pacjentka nie potrzebuje niczego więcej, tylko dostępu do Internetu! To duże ułatwienie w sytuacjach, gdy recepta jest naprawdę pilnie potrzebna, a osobista wizyta u lekarza jest niemożliwa.