Plastry antykoncepcyjne online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Plastry antykoncepcyjne na tle innych metod antykoncepcji hormonalnej wyróżnia wysoka skuteczność i prostota w stosowaniu. Sprawia to, że są one jedną z najbardziej nowoczesnych metod zapobiegania ciąży. Chętnie sięgają po nie kobiety żyjące bardzo aktywnie i plastry stają się coraz bardziej popularne. Receptę na plastry antykoncepcyjne online można także otrzymać w prosty i nowoczesny sposób.


Należy pamiętać, że plastry antykoncepcyjne przykleja się na czystą, pozbawioną włosów i suchą skórę (ramiona, pośladki, brzuch). Ich przyklejenie jest niezwykle łatwe, ponieważ wystarczy tylko przytrzymać je na skórze przez ok. 30 sekund suchą dłonią. Stosowanie plastra należy zacząć pierwszego dnia cyklu, po tygodniu zmienić na nowy, a po trzech tygodniach zrobić tydzień przerwy, podczas którego następuje krwawienie.


Ta metoda wymaga także dużej systematyczności, dlatego konieczne jest regularne otrzymywanie recepty. Receptę na plastry antykoncepcyjne online możecie otrzymać na naszym portalu po wykupieniu i odbyciu e-konsultacji ginekologicznej.

E-recepta na plastry antykoncepcyjne online

Plastry antykoncepcyjne są także dobrą alternatywą dla tabletek antykoncepcyjnych. Nie wymagają codziennego stosowania. Wystarczy zmieniać plaster raz w tygodniu. To bardzo wygodna forma antykoncepcji hormonalnej.  Recepta na plastry antykoncepcyjne online może być przepisana w formie e-recepty, którą można otrzymać po odbyciu konsultacji ginekologicznej. Konsultacje, które odbywają się za pośrednictwem naszego portalu zapewniają pacjentkom komfort i wygodę. Są szczególnie pomocne, gdy pacjentka pilnie potrzebuje receptę na plastry antykoncepcyjne online.
W naszej zdalnej przychodni nie trzeba czekać w kolejkach jak w przychodniach tradycyjnych. “Wizytę” lekarską można odbyć bez potrzeby wychodzenia z domu, a recepta na plastry antykoncepcyjne online będzie dostępna już w ciągu dwóch godzin! Pacjentka nie potrzebuje niczego więcej, tylko dostępu do Internetu! To duże ułatwienie w sytuacjach, gdy recepta jest naprawdę pilnie potrzebna, a osobista wizyta u lekarza jest niemożliwa.

Plastry antykoncepcyjne skutecznie i wygodnie

Jako środek antykoncepcyjny, plaster antykoncepcyjny jest jedną z najbardziej niezawodnych i skutecznych dostępnych metod. Ma bardzo mało skutków ubocznych i jest łatwy w użyciu. Plaster jest również dyskretną formą antykoncepcji, która nie wymaga codziennego przyjmowania pigułki ani wkładania czegoś do ciała.

Plaster antykoncepcyjny działa poprzez uwalnianie hormonów przez skórę, aby zapobiec ciąży, które są wchłaniane do krwiobiegu spod skóry. Hormony w plastrze są podobne do tych z pigułek antykoncepcyjnych, ale są uwalniane w sposób ciągły, a nie tylko raz dziennie.

Rodzaje plastrów antykoncepcyjnych

Hormonalne środki antykoncepcyjne są najpopularniejszym rodzajem antykoncepcji. Działają poprzez uwalnianie hormonów do organizmu, aby zapobiec ciąży. Hormony działają na narządy rozrodcze i powstrzymują je przed uwalnianiem komórek jajowych lub utrudniają plemnikom dotarcie do komórki jajowej.

Plaster antykoncepcyjny to kolejna forma hormonalnych środków antykoncepcyjnych, które można nosić na skórze. Jest to cienka, przylepna łatka w kształcie kwadratu, która jest nakładana na ramię, brzuch lub pośladki i uwalnia hormony do organizmu przez skórę. Plaster antykoncepcyjny to świetna opcja dla osób, które nie chcą pamiętać o codziennym przyjmowaniu pigułek lub chcą większej elastyczności w swoich planach dnia.

Inną formą antykoncepcji hormonalnej jest implant antykoncepcyjny, który jest umieszczany pod skórą w ramieniu i nieprzerwanie uwalnia hormony do organizmu, dopóki nie zostanie usunięty przez

Hormonalny plaster antykoncepcyjny – co musisz wiedzieć o skuteczności plastra

Plaster jest środkiem antykoncepcyjnym, który można nałożyć na skórę. Jest noszony na ramieniu, brzuchu lub pośladku i uwalnia hormony przez skórę do krwiobiegu. Hormony są podobne do tych w pigułkach antykoncepcyjnych. Hormonalny plaster antykoncepcyjny jest formą antykoncepcji, która zawiera estrogen i progestagen. Plaster zakłada się na zewnętrzne ramię, brzuch lub pośladki kobiety i uwalnia hormony przez skórę do krwiobiegu. Hormony są podobne do tych w pigułkach antykoncepcyjnych. Hormonalny plaster antykoncepcyjny uwalnia niski poziom estrogenu i progestyny przez skórę i do krwiobiegu. Te dwa żeńskie hormony płciowe zapobiegają ciąży poprzez zatrzymanie owulacji (uwalnianie komórki jajowej), zagęszczanie śluzu szyjkowego (utrudnia ruch plemników), ścieńczenie wyściółki.

Niehormonalna łatka antykoncepcyjna — bezpieczna i skuteczna alternatywa dla kobiet w każdym wieku

Plaster antykoncepcyjny jest niehormonalną metodą kontroli urodzeń, która jest nakładana na skórę i dostarcza hormon progesteron.

Niehormonalne środki antykoncepcyjne są alternatywą dla hormonalnych środków antykoncepcyjnych, które mogą powodować skutki uboczne, takie jak przyrost masy ciała i nudności. Plaster antykoncepcyjny to bezpieczna i skuteczna alternatywa dla kobiet w każdym wieku. Została zatwierdzona przez FDA jako bezpieczna metoda antykoncepcji od ponad 10 lat.

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0