Tabletka dzień po Rzeszów

Recepta w 5 minut 24/7

Tabletka po Warszawa

Jeśli jesteś w Rzeszowie na tej stronie znajdziesz antykoncepcję awaryjną, pomoc lekarza 24/7, który w nagłych przypadkach wystawi receptę na tabletkę po.  Po wykupieniu konsultacji lekarz skontaktuję  się z tobą w ciągu około 5 minut.


Tabletka po jest to najskuteczniejszą metoda, jeśli chcesz uniknąć nieplanowanej ciąży po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia. Jest w pełni legalną metodą antykoncepcji w Polsce. Nie można jej kupić bez recepty. Tabletkę należy zażyć do 72 godzin po stosunku.


Skuteczność “tabletki po” to ok. 99%, jeśli zażyjesz ją w ciągu pierwszych 24 godzin po stosunku a maksymalnie to 72 godziny. Skuteczność leku maleje z czasem. Przed wydaniem recepty konieczna jest konsultacja dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta.


Po otrzymaniu recepty możesz wykupić lek w najbliższej aptece.

E-recepta na tabletkę po

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację ginekologiczną online, podczas której otrzymasz e-receptę na antykoncepcję awaryjną, jeśli nie występują ku temu żadne przeciwwskazania. Podczas konsultacji ginekologicznej upewniamy się, że lek nie wywoła w przypadku pacjentki niebezpiecznych efektów ubocznych.

 

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentek, dlatego lek przepisywany jest po odbytej konsultacji ginekologicznej i po ewentualnym dodatkowym wywiadzie medycznym – jeśli będzie on konieczny. 

Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów do każdego przypadku podchodzi z bardzo dużą rzetelnością i uważnością, dlatego konsultacja lekarska online odbyta za pośrednictwem naszego portalu jest w pełni bezpieczna, a wystawiane e-recepty, między innymi na tabletkę po, są w pełni uzasadnione.

 

Konsultacja lekarska z e-receptą na tabletkę po to błyskawiczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz e-receptę w ciągu 5 minut na swój telefon nawet w kryzysowej sytuacji.

Pogotowie antykoncepcyjne Rzeszów

Pogotowie antykoncepcyjne to usługa polegająca na zapewnieniu antykoncepcji kobietom, które odbyły stosunek płciowy bez zabezpieczenia lub u których zawiodły środki antykoncepcyjne. Usługa ta jest również znana jako antykoncepcja awaryjna lub pigułka “dzień po”.

E-recepta 24/7
na Twój wybrany lek
czas realizacji: do 5 minut 

W cenie konsultacja z lekarzem. 100% online na twój telefon.
Antykoncepcja awaryjna, przedłużenie recepty i inne.
cena: 69 PLN 39 PLN
ZAMÓW
Lekarz jest teraz Online!

Wybierz co potrzebujesz: Konsultacja lekarska / internista | Konsultacja ginekologiczna | Recepty na telefon | Przedłużenie recepty
Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0