Antykoncepcja awaryjna

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

tabletka dzień po

Tutaj znajdziesz antykoncepcję awaryjną, nasz medyk online skontaktuje się z tobą i wybierze odpowiedni lek tak zwaną “tabletkę po”. Jest to najskuteczniejszą metoda, jeśli chcesz uniknąć nieplanowanej ciąży po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia. Jest to w pełni legalna metoda antykoncepcji w Polsce.

 

Skuteczność “tabletki po” to ok. 99%, jeśli zażyjesz ją w ciągu pierwszych 24 godzin po stosunku a maksymalnie to 72 godziny. Skuteczność leku maleje z czasem.

 

Nie ważne czy jesteś w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Sopocie działamy online. W 15 minut otrzymasz e-receptą na twój telefon po konsultacji z lekarzem, możesz zrealizować w dowolnej aptece.

E-recepta na antykoncepcję awaryjną

Za pośrednictwem naszego portalu możesz odbyć konsultację ginekologiczną online, podczas której otrzymasz e-receptę na antykoncepcję awaryjną, jeśli nie występują ku temu żadne przeciwwskazania. Podczas konsultacji ginekologicznej upewniamy się, że lek nie wywoła w przypadku pacjentki niebezpiecznych efektów ubocznych.

 

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentek, dlatego lek przepisywany jest po odbytej konsultacji ginekologicznej i po ewentualnym dodatkowym wywiadzie medycznym – jeśli będzie on konieczny. 

Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów do każdego przypadku podchodzi z bardzo dużą rzetelnością i uważnością, dlatego konsultacja lekarska online odbyta za pośrednictwem naszego portalu jest w pełni bezpieczna, a wystawiane e-recepty, między innymi na tabletkę po, są w pełni uzasadnione.

Konsultacja lekarska z e-receptą na tabletkę po to błyskawiczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz e-receptę w ciągu 15 minut na swój telefon nawet w kryzysowej sytuacji.

box left 3

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo ważna jest e-recepta?

Z zasady E-Recepta ważna jest przez 30 dni od daty wystawienia, po tym terminie jej realizacja jest już niemożliwa.


E-Recepta na niektóre leki ma z góry określony termin ważności. Tak jest między innymi w przypadku antybiotyków - w tym wypadku E-Recepta ważna jest tylko 7 dni. Po ich upływie wykupienie E-Recepty na antybiotyk staje się niemożliwe.


Jeśli dany lek wypisany jest w większej ilości, a kupujecie go “ratami”, to musicie dokonywać zakupu w tej samej aptece. Pamiętajcie - czas na wykupienie E-Recepty rozpoczyna się wraz z dniem jej wystawienia.

Czym jest antykoncepcja awaryjna

Antykoncepcja awaryjna to jedna z metod zapobiegania nieplanowanej ciąży. Jest to metoda stosowana w wyjątkowych przypadkach.

Ile kosztuje antykoncepcja awaryjna

Antykoncepcja awaryjna to koszt konsultacji plus koszt leku. Suma obu tych kosztów to około 100-200zł w zależności od leku, który przepisze lekarz i ceny leku w aptece.

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0