Wkładka domaciczna

Konsultacja i e-recepta na wkładkę online

box left 2

Wkładka domaciczna to dobra metoda antykoncepcyjna dla kobiet, którym nie odpowiada obowiązek regularnego przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych czy przyklejania plastrów oraz dla tych, które z jakichkolwiek powodów nie mogą stosować innej antykoncepcji hormonalnej.


Wkładka domaciczna nie powoduje dyskomfortu w codziennym życiu, więc jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet aktywnych. To także rozwiązanie, którego działaniem można cieszyć się nawet 5 lat. Dzięki jednemu zabiegowi, który wiąże się jedynie z niewielkim chwilowym dyskomfortem, zmartwienia dotyczące niechcianej ciąży odchodzą na bok.


Wkładka domaciczna występuje w dwóch wariantach – z hormonami i bez. Wkładki domaciczne hormonalne stopniowo uwalniają hormony w sposób bardziej bezpieczny niż w przypadku tabletek antykoncepcyjnych. 


Wkładka domaciczna bez hormonów to z kolei najlepsze rozwiązanie dla kobiet po porodzie czy karmiących piersią.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i dobrać skuteczną dla siebie wkładkę domaciczną, skorzystaj z konsultacji ginekologicznej online przez nasz portal!

Wkładka domaciczna – rozwiej swoje wątpliwości podczas konsultacji

Wkładka domaciczna jest coraz częściej wybieraną formą antykoncepcji przez kobiety. Główną jej zaletą jest długość działania, ponieważ skuteczność, jaką cechuje się wkładka domaciczna, sięga nawet pięciu lat! To prawda, że wiąże się to z większym jednorazowym wydatkiem, jednak w perspektywie pięciu lat jest to opłacalne rozwiązanie.

 

Bardzo często pacjentki martwią się także dyskomfortem związanym z zabiegiem umieszczania wkładki domacicznej. Nie jest to jednak bardzo inwazyjny zabieg i nie jest także bardzo bolesny. Najczęściej wkładkę domaciczną aplikuje się w trakcie miesiączki, gdy szyjka macicy jest bardziej rozchylona.

Wszelkie wątpliwości, które budzi w pacjentkach wkładka domaciczna, można skonsultować z naszymi lekarzami specjalistami podczas konsultacji ginekologicznej online. Nasi lekarze służą fachową poradą lekarską, a do każdego przypadku podchodzą indywidualnie. Jeśli zastanawiasz się zatem, czy wkładka domaciczna jest dla Ciebie, skorzystaj z naszej konsultacji ginekologicznej online.
Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0