Pierścień dopochwowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Krążek dopochwowy

Pierścień dopochwowy jest nową metodą antykoncepcji hormonalnej, która cieszy się jednak coraz większą popularnością. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie szukają systematycznego rozwiązania oraz tych, które nie mogą stosować innych metod antykoncepcji hormonalnej.


Pierścień dopochwowy jest przezroczystym krążkiem o grubości ok. 4 mm i średnicy ok. 5,4 cm i wykonany jest z elastycznego polimeru. Pierścień dopochwowy stopniowo uwalnia hormony do organizmu, skutecznie chroniąc przed niechcianą ciąża przez cały cykl.


Wszystkie kroki dotyczące umieszczenia krążka w pochwie są dokładnie opisane w ulotce. Po upływie trzech tygodni pierścień dopochwowy należy wyjąć, a nowy umieścić po 7 dniach. W tym czasie występuje krwawienie z odstawienia.


Pierścień dopochwowy cechuje się też dużą wygodą (także w trakcie stosunku), wysoką skutecznością – do 99% (!) oraz bardzo rzadkimi efektami ubocznymi.


E-receptę na pierścień dopochwowy możesz mieć w swoim telefonie w ciągu dwóch godzin po wykupieniu i odbyciu konsultacji online na naszym portalu!

Antykoncepcja bez skutków ubocznych – pierścień dopochwowy

Wiele kobiet skarży się na efekty uboczne pojawiające się podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej, zwłaszcza tabletek antykoncepcyjnych. Pojawia się u nich przyrost wagi, problemy z cerą, wahania nastrojów czy spadek libido. Pierścień dopochwowy to natomiast forma antykoncepcji, przy której bardzo rzadko obserwuje się niepożądane efekty uboczne. 

 

Jest to zatem świetna alternatywa dla kobiet, dla których stosowanie tabletek antykoncepcyjnych jest uciążliwe oraz wiąże się z dodatkowym dyskomfortem.

E-receptę na pierścień dopochwowy można otrzymać także za pośrednictwem zdalnej przychodni. Wystarczy odbyć konsultację ginekologiczną online na naszym portalu, podczas której lekarz specjalista sprawdzi, czy nie występują żadne przeciwwskazania do stosowania pierścienia dopochwowego.


Pierścień dopochwowy to bezpieczna, wygodna i bardzo skuteczna forma antykoncepcji. E-receptę na pierścień dopochwowy możesz mieć już w ciągu dwóch godzin od konsultacji na swoim telefonie! 

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0