Konsultacja lekarska online

Czyli porady lekarskie online

E-recepta - jak działa

Konsultacja lekarska online ( telefoniczna) to nic innego jak porada lekarska udzielana drogą elektroniczną przez Internet. Ten typ porady zwany jest inaczej e-konsultacją. To w stu procentach bezpieczne rozwiązanie, gwarantujące komfort, dyskrecję oraz szybką realizację.

 

Aby otrzymać poradę lekarską online, należy wybrać usługę spośród e-konsultacji, wypełnić formularz zakupu i dokonać płatności. Konsultacja lekarska online polega na opisaniu swojego problemu zdrowotnego. Następnie lekarz po zapoznaniu się z Twoimi informacjami ewentualnie kontaktuje się (telefonicznie lub mailowo) w celu doprecyzowania szczegółów, czy przeprowadzenia szerszego wywiadu zdrowotnego.

Po przeprowadzeniu konsultacji online, otrzymujesz poradę i zalecenia lekarskie drogą elektroniczną oraz E-Receptę na telefon w przeciągu 15 minut, którą możesz zrealizować w każdej aptece.

 

Konsultacja lekarska online jest w pełni profesjonalna i bezpieczna, a co najważniejsze możliwa do zrealizowania w każdej chwili i w każdym miejscu bez konieczności oczekiwania w kolejce.

 

Jesteśmy twoim prywatnym lekarzem pierwszego kontaktu 24 na 7, oddzwaniamy w kilka minut!

E-recepta na telefon – konsultacja lekarska online

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu, jakim jest e-recepta, otrzymanie recepty na dany lek jest teraz niezwykle proste. Konsultacja lekarska online umożliwia błyskawiczny i w pełni komfortowy kontakt z lekarzem z jakiegokolwiek miejsca. Czekanie w kolejkach w przychodni i niekończące się próby dodzwonienia do lekarza odchodzą w zapomnienie dzięki zdalnym przychodniom. Konsultacja lekarska online jednocześnie zapewnia także w pełni fachową i skuteczną poradę lekarską.
Taka forma wizyty lekarskiej to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, kiedy osobisty kontakt z lekarzem jest utrudniony lub niemożliwy, a pacjentowi zależy na otrzymaniu lub przedłużeniu recepty na dany lek. Konsultacja lekarska online to także bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnej wizyty lekarskiej, zwłaszcza w czasie pandemii, kiedy funkcjonowanie przychodni lekarskich jest bardzo ograniczone, a gromadzenie się w dużych skupiskach ludzi, takich jak kolejki, jest niewskazane.
Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0