Recepta na tabletki antykoncepcyjne online

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

box left 2

Tabletki antykoncepcyjne są jedną z najpopularniejszych hormonalnych metod antykoncepcji, które należą też do najbardziej skutecznych metod zapobiegania ciąży. Najbardziej znane są tabletki doustne dwuskładnikowe, łączące działanie estrogenu i progesteronu. Te hormony nie dopuszczają do uwolnienia komórek jajowych z jajników, czyli po prostu zatrzymują owulację. Zmieniają też parametry śluzu, co utrudnia plemnikom dostanie się w pobliże komórki jajowej. Tabletki antykoncepcyjne hamują także dojrzewanie komórek jajowych.


Przy odpowiednim stosowaniu, zaledwie 1 na 1000 kobiet stosujących tę metodę antykoncepcji zajdzie w ciążę.


Tabletki antykoncepcyjne wymagają regularnego stosowania i dostępne są na receptę. Recepta na tabletki antykoncepcyjne online to wygodne i praktyczne rozwiązanie sytuacji, w której nie możesz otrzymać fizycznej recepty. 

 

Przed otrzymaniem tabletek antykoncepcyjnych konieczna jest konsultacja z lekarzem dla twojego zdrowia.

 

Poprzez nasz portal możesz odbyć konsultację ginekologiczną online, a po maksymalnie dwóch godzinach recepta na tabletki antykoncepcyjne online będzie na Twoim telefonie!

Profesjonalna konsultacja z lekarzem i receptą na tabletki antykoncepcyjne

Podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych bardzo ważna jest systematyczność. Z tego powodu tak istotny jest ciągły dostęp do przedłużenia recepty na tabletki antykoncepcyjne. Niestety bardzo często czas oczekiwania na kolejną wizytę u lekarza specjalisty jest bardzo długi. Tutaj wychodzą pacjentkom na przeciw zdalne przychodnie. Recepta na tabletki antykoncepcyjne online może być przepisana po odbyciu konsultacji ginekologicznej online ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu.
Taka konsultacja jest w pełni bezpieczna, a recepta na tabletki antykoncepcyjne online może znaleźć się na Twoim telefonie już w ciągu dwóch godzin! Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które nie wymaga długiego oczekiwania w kolejkach w przychodni. Taką konsultację można odbyć w komfortowych warunkach. Nie ma więc konieczności wychodzenia z domu, by przepisana została pacjentce recepta na tabletki antykoncepcyjne. Online można otrzymać nie tylko e-receptę, ale także profesjonalną poradę lekarską.