3daa Mirena

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Mirena

Mirena – online!

Mirena jest nowoczesnym rodzajem spirali wewnątrzmacicznej. Ma ona niewielki zbiornik, który przez kilkadziesiąt miesięcy stopniowo uwalnia hormony. Wpływa ona także na wydzielanie gęstego śluzu szyjkowego, co sprawia, że plemniki stają się nieruchome. Spirala ta zmienia także grubość endometrium oraz hamuje owulację. 


Łączy zatem cechy spirali z cechami tabletek antykoncepcyjnych. Jej skuteczność sięga aż 100%, dlatego cieszy się dużą popularnością, pomimo swojej ceny. Jednak kiedy uświadomimy sobie, że jest to wydatek na 5 lat, to wygląda to bardzo korzystnie.


Działanie spirali Mirena sięga pięciu lat, jednak można je szybko cofnąć – nie jest więc to antykoncepcja nieodwracalna.


Umieszczanie wkładki domacicznej Mirena w macicy odbywa się w gabinecie ginekologicznym przy pomocy aplikatora. Zaleca się, by robić to w trakcie miesiączki, kiedy szyjka macicy jest rozchylona.


Jeśli masz pytania dotyczące wkładki Mirena, online możesz odbyć konsultację ginekologiczną za pośrednictwem naszego portalu!

Apteczka0
Brak produktów w koszyku!
Wróć do strony
0